• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Deputetja Ermonela Felaj ne Corovode. Zeri i Gruas ne Politike. Socialistet "nisin" fushaten

E premtja qe lame pas, ajo e rreth mesdites se 18 Majit 2012 ne Corovode pak pas ores 13:00 do te ishte e eventit politik. Ne nje organizim te njoftuar me heret afro 100 gra e vajza simpatizante dhe anetare te subjektit politik Partia Socialiste ne kuader te nje formatimi tjeter te organizimit te Gruas ne PS zhvilloi takim. Ne takim merrte pjese edhe e deleguara e Kryesise Socialiste, Ermonela Felaj, njeheresh deputete e Qarkut Berat per Parine Socialiste. Ne takim u fol per problematika kryesore ne punesim, organizime joqeveritare etj qe sfidojne cdo dite gruan skraparase. Takimi zgjati disa ore, dhe corovodaonline, mesoi mengjesin e 20 Majit 2012 se te tjera takime priten te behen per Gruan nga ky subjekt pas suksesit te takimit te se premtes. Sipas burimeve tona, takimet behen ne vazhden e formatimit te ri te PS e cila po promovon dere me dere prej disa kohesh programin Rilindja Shqipetare.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA