• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Skrapari i thote Lamtumire Kategorise se Pare. Ndeshja e fundit ndaj Himares perfundoi 1-7

Nje rezultat i thelle shenoi edhe humbjen e fundit te Skraparit gjate nje serie te tille pergjate Kategorise se Pare kur u luajt te shtunen 12 maj 2012 edhe ndeshja e fundit e ketij kompeticioni 2011-2012 kundrejt Himares. Keshtu ndeshja e luajtur ne Berat mes Skrapari - Himara perfundoi me rezultatin tenistik 1:7 ndersa sic dihet prej pak javesh Skrapari ishte i sigurte nga dalja nga Kategoria. Takimi i sotem i planifikuar te niste ne oren 17:00 nisi me me shume se 10 minuta me vonese ne Berat pasi po verifikoheshin kartonat e federimit te cdo lojtari te Skraparit, i cili per shkak te largimit te lojtareve te formacionit bazike eshte detyruar javeve te fundit te menaxhoje vetveten duke u ardhur ne ndihme te rinjte e U17 dhe U19 te Skraparit. Me 21 pike ne 30 ndeshje Skrapari u rendit i Fundit ne kete Kategori te Pare te ketij sezoni ndersa se bashku me te bie direkt ne Kategorine e Dyte edhe Vlora.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA