• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Skrapari i thote Lamtumire Kategorise se Pare. Ndeshja e fundit ndaj Himares perfundoi 1-7

Nje rezultat i thelle shenoi edhe humbjen e fundit te Skraparit gjate nje serie te tille pergjate Kategorise se Pare kur u luajt te shtunen 12 maj 2012 edhe ndeshja e fundit e ketij kompeticioni 2011-2012 kundrejt Himares. Keshtu ndeshja e luajtur ne Berat mes Skrapari - Himara perfundoi me rezultatin tenistik 1:7 ndersa sic dihet prej pak javesh Skrapari ishte i sigurte nga dalja nga Kategoria. Takimi i sotem i planifikuar te niste ne oren 17:00 nisi me me shume se 10 minuta me vonese ne Berat pasi po verifikoheshin kartonat e federimit te cdo lojtari te Skraparit, i cili per shkak te largimit te lojtareve te formacionit bazike eshte detyruar javeve te fundit te menaxhoje vetveten duke u ardhur ne ndihme te rinjte e U17 dhe U19 te Skraparit. Me 21 pike ne 30 ndeshje Skrapari u rendit i Fundit ne kete Kategori te Pare te ketij sezoni ndersa se bashku me te bie direkt ne Kategorine e Dyte edhe Vlora.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA