• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Video me e re Rihanna Ku ke qen? Lancohet Where Have You Been Ja Video

E fundme dite e prillit 2012 sikunderse pritej ishte lancimi zyrtar i videoklipit te Rihanna ne kengen e quajtur Where Have You Been (Ku ke qene?) Kenga eshte pjese e albumit te 6te te saj qe mban titullin Talk That Talk dhe ne produksionin e saj ka ndihmuar edhe Calvin Harris. Videoja me e re qe shoqeron kete kenge i ngjan ne filmime xhirimit post apokaliptik dhe pritet te jete pjese e re e kanaleve video muzikore ne mbare boten. Videoja u leshua dje 30 prill 2012, Corovoda On Line jua ofron ne bashkengjitje.

Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA