• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapar. I ve flaken vetes Nen monitorim mjekesor Trasportohet urgjentisht

Nje ngjarje ndodhi paraditen e sotme e enjte 7 qershor 2012 ne Skrapar. Sipas raportit nje shtetas banor i Policanit, pasi kishte marre nje taksi per ta cuar ne afersi te Kulmakut, i vuri flaken vetes. Shtetasi me inicialet F.G. nje banor nga Policani menjehere me pas u cua trasportit ajeror ne Tirane per kurim te menjehershem. Raporti jozyrtar i paradites nuk specifikon shkaqet e mundshme se perse personi ndermori kete akt. Raportet paraprake te ardhura paraditen e sotme ne redaksine e Corovoda On Line cituan se personi kishte kerkuar vete per te shkuar ne Kulmak, nje vend i njohur per pelegrinazhin bektashi. Pasi kishte paguar taksistin, pak ore me vone u mesua ngjarja ndersa nje helikopter trasportoi shtetasin ne drejtim te Tiranes. Raportet e oreve te vona te pasdites thane (jozyrtare) thane se shtetasi tashme eshte nen trajtimin mjekesor ndersa ne trup ka diegie te shkalleve te ndryshme.
©Corovoda On Line Imazhi Arkiv

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA