• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Skrapar. I ve flaken vetes Nen monitorim mjekesor Trasportohet urgjentisht

Nje ngjarje ndodhi paraditen e sotme e enjte 7 qershor 2012 ne Skrapar. Sipas raportit nje shtetas banor i Policanit, pasi kishte marre nje taksi per ta cuar ne afersi te Kulmakut, i vuri flaken vetes. Shtetasi me inicialet F.G. nje banor nga Policani menjehere me pas u cua trasportit ajeror ne Tirane per kurim te menjehershem. Raporti jozyrtar i paradites nuk specifikon shkaqet e mundshme se perse personi ndermori kete akt. Raportet paraprake te ardhura paraditen e sotme ne redaksine e Corovoda On Line cituan se personi kishte kerkuar vete per te shkuar ne Kulmak, nje vend i njohur per pelegrinazhin bektashi. Pasi kishte paguar taksistin, pak ore me vone u mesua ngjarja ndersa nje helikopter trasportoi shtetasin ne drejtim te Tiranes. Raportet e oreve te vona te pasdites thane (jozyrtare) thane se shtetasi tashme eshte nen trajtimin mjekesor ndersa ne trup ka diegie te shkalleve te ndryshme.
©Corovoda On Line Imazhi Arkiv

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA