• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Corovode: Policet "rrahin per vdekje"... ekipin tjeter. Vijon Java e Futbollit

Mbremja e sotme e merkure 11 korrik 2012 ne terrenin sportiv te Corovodes ishte perplasja e radhes. Po flasim ne fakt per futboll. Keshtu prej 3 ditesh nga ora 18:00 Terreni Sportiv i qytetit te vogel nuk po e le "barin te rritet". Kjo sepse ka filluar nje kompeticion mes ekipeve te futbollit te Institucioneve, fshatrave, komunave etj. Ndonse ne remineshence nostalgjiket e para 90's kujtojne sfidat mes ish Kooperativave ne futboll eventi sportiv qe po mbahet ne Corovode ka thithur dashamiresit e futbollit ne takimet qe luhen. Blute sot fituan 2:0 ndersa edhe gjate diteve ne vijim vijojne sfidat. Sporti i futbollit amator i rikthehet Corovodes pas deshtimit te atij profesionist ku Skrapari ra ne Kategorine e Dyte te Futbollit. Ky kompeticion kujtojme se u hap me takimin Verzhezha - Munushtiri.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA