• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Jo zyrtare: 4 Shtator 2012 Kryeministri Berisha mund te jete ne Corovode

Raporte ende jo zyrtare folen per gjasat e mundshme se data 4 shtator 2012 mund te kete si visitor ne Corovode edhe Kryeministrin e Shqiperise. Nuk dihet sesa i vertete do te jete ky informacion i mberritur paraditen e se henes 27 gusht 2012 ne redaksine e Corovoda On Line por burimi anonim specifikon se nje perurim i nje rruge jashte territorit te Bashkise Corovode do te jete arsyeja e kesaj vizite specifikon ky raport. Po sipas te njejtit burim nuk dihet nese Sali Berisha do te jete pjese e aktiviteteve te 5 shtatorit 2012 ku Corovoda feston 70 vjetorin e Clirimit. Sipas raportit gjasat qe ai te jete pjese e festimeve ne 5 shtator 2012 jane teper te ulta. Ju kujtojme se ky informacion nuk eshte zyrtar.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA