• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Jo zyrtare: 4 Shtator 2012 Kryeministri Berisha mund te jete ne Corovode

Raporte ende jo zyrtare folen per gjasat e mundshme se data 4 shtator 2012 mund te kete si visitor ne Corovode edhe Kryeministrin e Shqiperise. Nuk dihet sesa i vertete do te jete ky informacion i mberritur paraditen e se henes 27 gusht 2012 ne redaksine e Corovoda On Line por burimi anonim specifikon se nje perurim i nje rruge jashte territorit te Bashkise Corovode do te jete arsyeja e kesaj vizite specifikon ky raport. Po sipas te njejtit burim nuk dihet nese Sali Berisha do te jete pjese e aktiviteteve te 5 shtatorit 2012 ku Corovoda feston 70 vjetorin e Clirimit. Sipas raportit gjasat qe ai te jete pjese e festimeve ne 5 shtator 2012 jane teper te ulta. Ju kujtojme se ky informacion nuk eshte zyrtar.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA