• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Polican: 2 shtetas humbin jeten. Konflikte te meparshme dyshohen si shkak i ngjarjes.

Pak pas ores 08:10 te kesaj te hene 6 gusht 2012 nje incident ndodhi ne Polican, shume prane Kombinatit Ushtarak te Demontimit te armeve. Si pasoje e nje konflikti (qe dyshohet se i ka rrenje te thella te meparshme) ne zenke e siper shtetasi SH.D. ne funksion Roje i Repartit qelloi per vdekje Shefin e Sigurimit Teknik te Kombinatit Ushtarak te Demontimit V.G. Si pasoje humbi jeten menjehere ne vendngjarje V.G. dhe pas kesaj roja u vetvra. Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po investigohen shkaqet e vrasjes se dyfishte.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA