• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Web: Riaktivizohet websiti zyrtar i Spitalit Skrapar. Pak dite me pare faqja u nderpre Ja 2 imazhet

Sikunderse ndjekim cdo dite zhvillimet me kryesore qe mendojme te ndajme me ju rreth Skraparit po ashtu sic ju kemi njohtuar pak dite me pare se faqja zyrtare e Spitalit Skrapar u nderpre, sot sherbimi online u rikthye serisht. Edhe perse ende prej afro 1 viti faqja nuk eshte azhornuar e plote websiti spitaliskrapar.gov.al i rikthehet aktivizimit. Corovoda On Line ne imazhin bashkengjitur jep 2 planet i sotmi dhe i pak diteve me pare kur ky site u nderpre. Keto jane nisma te pakta ne Skraparin Zyrtar dhe per nje pjese te lexuesve perbejne informacion. Nga ana tjeter Websiti i Bashkise Corovode vijon te mbetet e bllokuar deri te pakten ne keto caste kur ora lokale shenon 13:37 dt 4 gusht 2012.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA