• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Video: Amerikania me Origjine nga Skrapari Ada ne bashkepunimin me Deejay Face. Kenga mban titullin “Hello Baby”

Nje bashkepunim me nje deejay marokien eshte produksioni me i fundit i postuar ne mars te ketij viti. Kengetarja me origjine nga Skrapari Ada e njohur edhe per bashkepunime me emra te medhenj te muzikes si Timbaland, JayZ etj vjen kete here me bashkepunimin me Deejay Face, nje deejay i njohur nga Maroku. Kenga mban titullin “Hello Baby” dhe ndonse vjen ne nje video bashkengjitur kenga me teper eshte sound dhe jo videoklip. Corovoda On Line si nder promotoret e Skraparit ne rrjet prej shume kohesh ka postuar shkrime te ndryshme mbi Ada, nje krenari me shume per Skraparin. Ndjekim ne bashkengjitje klipin ne fjale
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA