• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Video: Amerikania me Origjine nga Skrapari Ada ne bashkepunimin me Deejay Face. Kenga mban titullin “Hello Baby”

Nje bashkepunim me nje deejay marokien eshte produksioni me i fundit i postuar ne mars te ketij viti. Kengetarja me origjine nga Skrapari Ada e njohur edhe per bashkepunime me emra te medhenj te muzikes si Timbaland, JayZ etj vjen kete here me bashkepunimin me Deejay Face, nje deejay i njohur nga Maroku. Kenga mban titullin “Hello Baby” dhe ndonse vjen ne nje video bashkengjitur kenga me teper eshte sound dhe jo videoklip. Corovoda On Line si nder promotoret e Skraparit ne rrjet prej shume kohesh ka postuar shkrime te ndryshme mbi Ada, nje krenari me shume per Skraparin. Ndjekim ne bashkengjitje klipin ne fjale
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA