• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovode: Policimi ne Komunitet. Policia mengjeseve tashme edhe ne ndihme te me te vegjelve ne kalimin e rruges nga mjetet

Prej disa ditesh imazhi i ri i Policimit ne Komunitet ne Corovode ka filluar te jap edhe ate cka pritej prej kohesh. Ndihmen ne kalimin e rruges sidomos mengjeseve te ftohta ne Corovode kur prania e ngricave ne rruge eshte me e madhe dhe risqet per aksidente jane me te  larta kete periudhe dimerore. Dhe pikerisht per kete ndihme me shume se kurre e kane me te vegjeltit qe gumezhojne Corovoden e mengjeseve shkollore. Prej disa ditesh Patrullat Policore japin ndihmen ne kalimin e rruges dhe miremenaxhimin e qarkullimit te mjeteve sidomos gjate orarit te mengjeseve 07:30 - 08:00. Policimi ne Komunitet prej vitesh flitej ne Corovode por konkretisht keto konsiderohen si format e para te dukshme e me rezultat efektiv ne Corovode.
© Corovoda On Line / Imazhi Me karakter Ilustrues

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA