• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Emmy: Vrasja e kengetares nga Skrapari: Aksidentale: Gjykata e Apelit 2 vjet burg per biznesmenin kosovar.

Rasti gjyqesor mbi ceshtjen "Emmy" ndryshe Elsina Hidershaj, vajza nga Skrapari qe humbi jeten ne 27 shkurt 2011. Ceshtja  kaloi dje ne Gjykaten e Apelit. Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë për biznesmenin kosovar Aziz Kelmendi. Ditën e djeshme e merkure 18 dhjetor 2013 Apeli dha masën 2 vjet burg për Kelmendin, i cili akuzohet për vrasje aksidentale të këngëtares Elsina Hidershaj, e njohur me pseudonimin “Emmy”. Gjykata e Apelit vendosi që Kelmendi të vuajë pjesën tjetër të dënimit. Gjykata e Shkallës së Parë kishte vendosur pezullim të një pjese të dënimit për biznesmenin Kelmendi. Biznesmenit i ishte pezulluar dënimi prej 10 muaj burg. Biznesmeni Aziz Kelmendi akuzohet për ngjarjen e ndodhur në 27 shkurt 2011 pranë një lokali nate në Tiranë, kur me makinën e tij, ka aksidentuar 21-vjeçaren Elsina Hidershaj, me të cilën kishte njohje. Ne dicionin e vitit te kaluar Elsina Hidershaj ka qene e vleresuar nga audienca edhe ne sondimin vjetor "Personaliteti i Vitit 2012" ku ishte nje prej te nominuarve.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA