• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ndryshimet ne Administrate: Artan Llango zgjidhet drejtuesi i ri i OSSH Skrapar

Nje tjeter ndryshim i pritshem i se henes 2 dhjetor 2013 ishte ai i pak pas ores 10:00 ndersa u prezantua zyrtarisht edhe Artan Llango si drejtuesi i ri i O.S.SH. thene ndryshe ndermarrjes se Elektrikut ne Skrapar Jozyrtarisht u mesua se ne ceremonine e prezantimit ishte edhe kreu rajonal i qarkut te ketij institucioni. Po ashtu edhe nje tjeter ndryshim ndodhi ne entin ne fjale ndersa u emerua edhe kreu i ri i OST F.Buzali. Keto ishin ndryshime te pritshme prej kohesh ndersa Corovoda tashme numeron shume pak drejtues te rinj institucionesh apo entesh qe  perflitet prej muajsh per emrat te tjere drejtuesish te pritshem.
© Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA