• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Foto: Ambasadori Amerikan Arvizu dhe Kreu i parlamentit Ilir Meta ne Corovode per Rafting

Pas nje sere postimesh mbi viziten e vecante te fundjaves te Ambasadorit Amerikan Alexander Arvizu ne Corovode, Corovoda Online poston disa nder imazhet e guides ne Kanionin e Lumit Osum. Ambasadori Amerikan u shoqerua ne kete takim nga Kreu i Parlamentit Ilir Meta ndersa edhe emri i njohur i ekranit Ardit Gjebrea u ndodh per te dyten here ne Corovode se bashku me bashkeshorten. Corovoda Online poston ne vijim disa prej imazheve

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA