• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Foto: Ambasadori Amerikan Arvizu dhe Kreu i parlamentit Ilir Meta ne Corovode per Rafting

Pas nje sere postimesh mbi viziten e vecante te fundjaves te Ambasadorit Amerikan Alexander Arvizu ne Corovode, Corovoda Online poston disa nder imazhet e guides ne Kanionin e Lumit Osum. Ambasadori Amerikan u shoqerua ne kete takim nga Kreu i Parlamentit Ilir Meta ndersa edhe emri i njohur i ekranit Ardit Gjebrea u ndodh per te dyten here ne Corovode se bashku me bashkeshorten. Corovoda Online poston ne vijim disa prej imazheve

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA