• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Grupi Folklorik i Skraparit fiton çmimin e tretë në Festivalin e Valles Burimore

Grupi folklorik i Skraparit u vlërësua me çmimin e tretë në Festivalin Mbarëkombëtar të Valles Tipologjike Burimore që u mbajt në datat 27 dhe 28 shtator 2014 në qytetin e Lushnjës. Më herët në rrjetet tona sociale kemi publikuar imazhe nga ky event. Në Festivalin e konceptuar në dy netë grupi i Skraparit garoi në natën e dytë të eventit. Në fund të edicionit të shtatë të këtij festivali fitues i çmimit të parë u shpall Grupi i Korçës. Në vendin e dytë u shpall fitues Grupi i Beratit dhe në të tretin grupi ynë folklorik.
©Corovoda Online / Imazhe nga ky festival gjatë shfaqjes së Grupit të Skraparit

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA