• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sport: Sërisht humbje për Skraparin. Përfundon 5:0 takimi Luzi 2008 - Skrapari

Ka përfunduar me një humbje të thellë takimi Luzi 2008 - Skrapari i luajtur këtë të dielë 2 nëntor 2014. Ndeshja përfundoi me rezultatin 5:0 dhe ishte e vlefshme për javën e pestë të Kategorisë së Dytë. Skrapari me këtë rezultat vijon të mbetet në vendet e fundit të klasifikimit momental ndërsa i gëzon vetëm një pike ndërsa në vendin e fundit gjendet Domosdova. Takimet e tjera të kësaj jave dhanë këto rezultate:
Java e Pestë 2 Nëntor 2014
Luzi 2008 - Skrapari 5:0
Erzeni - Vora 6:2
Sukthi - Partizani B 0:0
Olimpic -  Korabi 0:1
Shënkolli - Teuta B 4:1
Tirana B - Domosdova 3:1

Në krye të grupit qëndron Korabi me 15 pikë i ndjekur nga Erzeni me 12 dhe në vend të tretë me pikë të barabarta qëndrojnë Luzi 2008, Partizani B, Shënkolli dhe Sukthi.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA