• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Domosdova "rreh" Skraparin 2:6 . Pjesa e dytë përmbysi rezultatin në favor të miqve. Takimet:

Është mbyllur pak minuta më parë takimi i futbollit mes Skraparit dhe Domosdovës me nje lumë golash 2:6. Sikundërse mund ta keni ndjekur edhe përmes faqeve sportive të Kategorisë së Dytë që bashkëpunon Corovoda Online blogu ynë mbuloi Live Update takimin e sotëm në Çorovodë. Gjithçka nisi në orën 16:00 kur në një pjesë të parë që foli totalisht për Skraparin golat erdhën brenda pak minutash nga fillimi i takimit. Pjesa e parë do të mbyllej me rezultatin 2:1 në favor të Skraparit. Por pjesa e dytë do të niste shumë shpejt me barazim shifrash në 2:2. Thuajse pjesa e dytë nuk foli për Skraparin dhe kjo u vu re që në fillim të takimit të topit për pjesën e dytë. Gjithë takimi u mbyll me nje rezultat për t'u harruar 2:6 në favor të miqve të Domosdovës.
Po sot u luajtën edhe takimet e tjera të javës së 22të të Kategorisë së Dytë që dhanë këto rezultate:
Skrapari - Domosdova ( 2 - 6)
Partizani B - Olimpik ( 4 - 2 )
Vora - Tirana B (3 - 3 )
Teuta B - Korabi ( 0 - 2 )
Erzeni - Shënkolli ( 4 - 1 )
Albpetrol - Luzi 2008 ( 2 - 0 )
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA