• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Novaj, Skrapar Rrufeja djeg një ndërtesë 2 katëshe në Bogove. FOTO / VIDEO

Mesjava që lamë pas, ajo e mbrëmjes së të mërkurës 25 nëntor 2015 së një moti të keq, solli dëmtimin e një shtëpie në afërsi të Novajt, një lokalitet i afërt i njësisë administrative Bogovë, në Skrapar. Mendohet se rënia e një rrufeje ka shkaktuar zjarrin e rënë në godinën 2 katëshe të një shtetasi me inicialet N.Q. Në banesë jetonin 2 familje dhe se në kohën e shkarkesës natyrore elektrike 12 pjesëtarë ndodheshin në mjedisin e banesës e cila shumë shpej u përfshi nga flakët. Në vijim ndjekim disa plane video të trasmetuara një ditë më parë nga emitenti Ora News.Dëmet fatmirësisht mbetën vetëm në llojin material dhe nuk u raportuan lendime në njerëz.

©Corovoda Online / Imazhe Video Ora News

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA