• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Përfundon Skrapari Tepelena 1:5. Takimi i javës së 9të. Rezultatet e Grupit B, Kategoria 2

Përfundoi pak minuta më parë ndeshja, por mesa duket "Magjia e Zezë" për Skraparin nuk ka mbaruar. E Nënta humbje radhazi erdhi edhe nga takimi Skrapari - Tepelena. Ndeshja e vlefshme për javën e 9të të Kategorisë së Dytë, Grupi B nisi rreth orës 14:00 të kësaj të diele dhe pati një pjesë të parë të barabartë kjo edhe në rezultat. 45 minutat e para u mbyllën me 0:0. Në pjesën e dytë në minutën e 11të Tepelena kaloi në avantazh duke e cuar rezultatin 0:1 Kur ora lokale shenoi 15:20 vjen goli i dytë për Tepelenën por nuk ka mbaruar, 30 sekonda pas gjuajtes së mesfushës së pësimit të golit të dytë vjen goli i tretë për Tepelenën. Goli i katërt për Tepelenën erdhi në 15:30 duke çuar rezultatin në 0:4. Dhjetë minuta më pas në 15:40 vjen goli i pestë i takimit Skrapari 0 - Tepelena 5. Në momentet e fundit erdhi goli i vetëm për Skraparin përmes një 11 metërshi duke e mbyllur këtë takim me rezultatin 1:5
Vlen për t'u përmendur se nëse do të duhej të ndeshkonim me një Karton të Verdhë mund të ishte portali i FSHF i cili edhe sot ka pasqyruar rezultate jo korrekte në opsionin e ndeshjeve LIVE duke na shkaktuar probleme me faqet e tjera me te cilat bashkëpunojmë për rezultatet në kohë reale për ndeshjet e tjera.
Po sot u luajtën edhe ndeshjet e tjera të këtij Grupi. Rezultatet Përfundimtare të Javës së 9 ishin::
UPDATE: Java e 9të
ORIKUMI 1 - 0 GRAMOZI
TOMORRI 4 - 0 BILISHT SPORT
DELVINA 2 - 1 NAFTËTARI
SKRAPARI 1 - 5 TEPELENA
PËRMETI 1 - 0 DOMOSDOVA
HIMARA 1 - 2 MEMALIAJ

© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA