• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapari me President. Sport: Ekipi i Skraparit risjell ish-presidentin Hysen Caka

Optimizëm, pas rezultateve zhgënjyese të fazës së parë për Skraparin. Kështu skuadra e Skraparit, deri në nisjen e shkurtit 2016 për fazën e dytë të Kategorisë së dytë Grupi B do rindez motorrët me ndryshime. I pari ndryshim është ai i rikthimit të Presidentit të Klubit që do të drejtoj Skraparin Hysen Caka. Për një të përditshme sportive Hysen Caka tha më herët: "E them me euforizëm se do të jemi në mes gjashtë skuadrave të para të tabelës gjatë fazës së dytë. Do të ketë merkato dhe skuadra do të jetë shumë më e fortë. Thirrjes për mbështetje nga ana e sportdashësve të qytetit dhe trevës sime, iu përgjigja pozitivisht”. Edhe ekipi besohet se do të ketë ndryshime gjatë merkatos dimërore duke ofruar lojtarë edhe nga kategoritë superiore. Synimi i Skraparit do të jetë mestabela e klasifikimit edhe për 11 ndeshjet e radhës që nisin në shkurt 2016.
Corovoda Online sikundër ka ndjekur rezultatet në kohë reale gjatë ndeshjeve të fazës së parë, do të vijoj të ofroj rezultatet e sfidave që shpresojmë për ringritjen e ekipit vendas.
© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA