• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sport: Skrapari kap 3 pikëshin e parë pas 11 ndeshjesh. Përfundon Skrapari - Orikumi

Është luajtur sot takimi i parë i Fazës së Dytë të sezonit 2015 - 2016 për Kategorinë e Dytë mes Skraparit dhe Orikumit. Ka qënë një ndeshje me gjithçka, Gola, penallti, kartona të kuq dhe të verdhë, ajo që u luajt në Çorovodën e kësaj të diele 21 Shkurt 2016 pak pas orës 14:00 Fillimisht ishte Skrapari i cili në minutën e 11 do të shënonte përmes një 11 metërshi përmes Karemani. 4 minuta më vonë vjen një duo fillimisht nga Harizi në të 15ten për Orikumin (edhe ky përmes një 11 metërshi) dhe një minutë më vonë Gjondeda shenon duke mbyllur pjesën e parë 1:2 për miqte. Pjesa e dytë ka nisur me barazimin e vendasve në 2:2 për të vijuar në vanacimin e miqve 2:3 dhe barazimit 3:3 ndërsa dy lojtarë të Orikumit gjatë pjesës së dytë u ndëshkuan me të kuq. Skrapari shënoi në fund të minutit të 80 golin e avantazhit në 4:3 u mbyll ky takim.
© Corovoda Online trasmetoi në live update gjithe eventin

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA