• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

45 vjeçari nga Poliçani ndalohet në Kufi. Sipas Policisë mbante Euro të falsifikuara

Sipas Policisë një 45 vjeçar me inicialet Z.Ç. nga Poliçani Skrapar u ndalua nga blutë Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit në Korçë. Ngjarja ndodhi një ditë më parë 23 gusht 2016. Sipas lajmit zyrtar shtetasi u ndalua pranë fshatit Vërnik, nëafërsi të Devollit ku u kap me një sasi prej 420 Euro të dyshuara të falsifikuara. I njëjti shtetas, pas veprimeve të policisë rezultonte i shpallur në kërkim nga Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Berat për një vepër të mëparshme të klasifikuar si Vjedhje.
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA