• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

45 vjeçari nga Poliçani ndalohet në Kufi. Sipas Policisë mbante Euro të falsifikuara

Sipas Policisë një 45 vjeçar me inicialet Z.Ç. nga Poliçani Skrapar u ndalua nga blutë Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit në Korçë. Ngjarja ndodhi një ditë më parë 23 gusht 2016. Sipas lajmit zyrtar shtetasi u ndalua pranë fshatit Vërnik, nëafërsi të Devollit ku u kap me një sasi prej 420 Euro të dyshuara të falsifikuara. I njëjti shtetas, pas veprimeve të policisë rezultonte i shpallur në kërkim nga Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Berat për një vepër të mëparshme të klasifikuar si Vjedhje.
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA