BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

45 vjeçari nga Poliçani ndalohet në Kufi. Sipas Policisë mbante Euro të falsifikuara

Posted on Wednesday, August 24, 2016 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Sipas Policisë një 45 vjeçar me inicialet Z.Ç. nga Poliçani Skrapar u ndalua nga blutë Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit në Korçë. Ngjarja ndodhi një ditë më parë 23 gusht 2016. Sipas lajmit zyrtar shtetasi u ndalua pranë fshatit Vërnik, nëafërsi të Devollit ku u kap me një sasi prej 420 Euro të dyshuara të falsifikuara. I njëjti shtetas, pas veprimeve të policisë rezultonte i shpallur në kërkim nga Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Berat për një vepër të mëparshme të klasifikuar si Vjedhje.
Corovoda Online

0 Responses for “ 45 vjeçari nga Poliçani ndalohet në Kufi. Sipas Policisë mbante Euro të falsifikuara”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social