• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ndalohet një i ri nga Skrapari. Transportonte Droge me autobus. Në pranga 25 vjeçari

Një i ri nga Skrapari ka ranë në pranga mëngjesin e një dite më parë. Sipas Policisë një 25 vjeçar me inicialet D.B. u ndalua rreth orës 08:45 të së shtunës 13 gusht 2016. Ndalimi u bë në autobusin me të cilin po udhëtonte si pasagjer. Policia e Beratit ndaloi në vendin e quajtur "Qafë Hoxhaj" autobuzin e linjës me targa AA 714 DV. Pas kontrollit të policisë në çantën e shpinës ngjyrë vishnje së 25 vjeçarit policia gjeti rreth 625 gram lëndë narkotike të llojit Kanabis. Por pak minuta më pas një tjetër i ri 33 vjeçar nga Tirana u arrestua pranë vëndit të quajtur Ura e Vërtopit edhe ky me udhëtim me autobus ku iu ndalua afro 1.2 kilogram kanabis. Të dyja këto ngjarje sipas policisë dyshohet se kanë të bëjnë me faktin e hamëndësuar se të dy të rinjtë njiheshin me njëri - tjetrin.
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA