• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ndalohet një i ri nga Skrapari. Transportonte Droge me autobus. Në pranga 25 vjeçari

Një i ri nga Skrapari ka ranë në pranga mëngjesin e një dite më parë. Sipas Policisë një 25 vjeçar me inicialet D.B. u ndalua rreth orës 08:45 të së shtunës 13 gusht 2016. Ndalimi u bë në autobusin me të cilin po udhëtonte si pasagjer. Policia e Beratit ndaloi në vendin e quajtur "Qafë Hoxhaj" autobuzin e linjës me targa AA 714 DV. Pas kontrollit të policisë në çantën e shpinës ngjyrë vishnje së 25 vjeçarit policia gjeti rreth 625 gram lëndë narkotike të llojit Kanabis. Por pak minuta më pas një tjetër i ri 33 vjeçar nga Tirana u arrestua pranë vëndit të quajtur Ura e Vërtopit edhe ky me udhëtim me autobus ku iu ndalua afro 1.2 kilogram kanabis. Të dyja këto ngjarje sipas policisë dyshohet se kanë të bëjnë me faktin e hamëndësuar se të dy të rinjtë njiheshin me njëri - tjetrin.
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA