BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Zhepë, Skrapar - Vetvaret një 56 vjeçar nën kushte depresive. Ngjarja të shtunën 13/08

Posted on Monday, August 15, 2016 and filed under , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Më herët një shtetas 56 vjeçar u gjet i vetvarur në afërsi të banesës së tij. Ngjarja ndodhi në njësive administrative Zhepë, të shtunën 13 gusht 2016. Sipas raportit zyrtar të Policisë, shtetasi me iniciale N.F. u gjet i vetvarur në një pemë pranë shtëpisë ku banonte dhe nga veprimet e para hetimore rezulton se 56 vjeçari ka kryer vetvarje në kushte depresive e asociuar kjo edhe me faktin se 56 vjeçari ishte invalid. Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat përfundon njoftimi zyrtar.
Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrativ / Zhepë, Skrapar

0 Responses for “ Zhepë, Skrapar - Vetvaret një 56 vjeçar nën kushte depresive. Ngjarja të shtunën 13/08”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social