• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Zhepë, Skrapar - Vetvaret një 56 vjeçar nën kushte depresive. Ngjarja të shtunën 13/08

Më herët një shtetas 56 vjeçar u gjet i vetvarur në afërsi të banesës së tij. Ngjarja ndodhi në njësive administrative Zhepë, të shtunën 13 gusht 2016. Sipas raportit zyrtar të Policisë, shtetasi me iniciale N.F. u gjet i vetvarur në një pemë pranë shtëpisë ku banonte dhe nga veprimet e para hetimore rezulton se 56 vjeçari ka kryer vetvarje në kushte depresive e asociuar kjo edhe me faktin se 56 vjeçari ishte invalid. Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat përfundon njoftimi zyrtar.
Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrativ / Zhepë, Skrapar

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA