• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Zhepë, Skrapar - Vetvaret një 56 vjeçar nën kushte depresive. Ngjarja të shtunën 13/08

Më herët një shtetas 56 vjeçar u gjet i vetvarur në afërsi të banesës së tij. Ngjarja ndodhi në njësive administrative Zhepë, të shtunën 13 gusht 2016. Sipas raportit zyrtar të Policisë, shtetasi me iniciale N.F. u gjet i vetvarur në një pemë pranë shtëpisë ku banonte dhe nga veprimet e para hetimore rezulton se 56 vjeçari ka kryer vetvarje në kushte depresive e asociuar kjo edhe me faktin se 56 vjeçari ishte invalid. Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat përfundon njoftimi zyrtar.
Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrativ / Zhepë, Skrapar

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA