• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Artisti Skraparas pjesë e Bollywood - Eraldo Musabelliu pjesë e xhirimeve në Angli

Artisti Eraldo Musabelliu dhe Protagonisti i filmit
Atithi in Londoon
Prej pak ditësh në Angli ka nisur xhirimet në terren një prodhim i radhës i perandorisë Bollywood. Kjo e fundit konsiderohet si rivalja e Hollywood një kundra peshë e prodhimeve indiane në kinematografi. Filmi që do të quhet "Atithhi in London" po xhirohet në Londër, dhe Corovoda Online mësoi më herët se pjesë e castit do të jetë edhe Eraldo Musabelliu. Artisti skraparas do të luaj përkrah aktorit kryesor indian Kartik Aaryan i vlerësuar në 2015 si Aktori më i mirë me rol Komik në filmin "Pyaar Ka Punchnama 2" si dhe me disa nominime në pjesëmarrjet e tij të shumta në produksionet kinematografike indiane. Filmi në fjalë " Atithi në Londër" pritet të dalë në sallat kinematografike në 2017 dhe drejtohet nga Ashwni Dhir që është njëherësh edhe skenaristi i këtij filmi,  një prodhim i Abhishek Pathak ku disa ndër aktorët kryesor do të jenë Kartik Aaryan, Paresh Rawal, Tanvi Azmi dhe Kriti Kharbanda. Filmi është i zhanrit komik indian dhe Corovoda Online sjell disa imazhe me casting gjatë xhirimeve të cilat nisën në 1 tetor 2016 e që po ndodhin në Londër ku pjesë e xhirimeve është edhe pak Skrapar në të përmes Eraldo Musabelliu.
Momente gjatë xhirimeve


Aktori Protagonis Kartit Aaryan

Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA