• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Një tjetër filial Bankier i shtohet Çorovodës - BKT me filialin e saj tashmë edhe në Skrapar

Banka Kombëtare Tregtare do të jetë operatori i tretë që do të ketë Çorovoda. Por ky nuk pritet të ejtë i vetmi pasi mendohet se mes vitit 2017 një tjetër filial bankar do të hapet si perator i katërt në Çorovodë, por deri atëherë do të duhet të presim mesin e vitit 2017. Banka Kombëtare Tregtare është krenare të prezantojë degën e saj më të re, Dega “Çorovodë”, duke rritur numrin e degëve të saj në 92 degë, nga të cilat 66 në Shqipëri dhe 26 në Kosovë. Kështu u shkrua më herët në rrjetin social të BKT më herët.  Dega “Çorovodë”, do të ofrojë të gjithë gamën e produkteve dhe shërbimeve që BKT ofron për të gjithë klientët e saj. Kujtojmë në Çorovodë operojnë Raiffeisen Bank, Credins Bank dhe së fundmi BKT
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA