• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

UPDATE Bora e parë e 2017 në Skrapar? Parashikimi i ftohtë i motit me Temperatura që do të ndihen si -14

Grafikë Parashikimi 6 Janar 2017 - Skrapari
UPDATE
Kur sot data shënon 3 Janar 2017 ka një përditësim të ri mbi pritshmërinë e rreshjeve të borës. Ka kaluar në 92% parashikimi i gjasës së rënies borë mbi Skrapar por kryesisht kjo do të ndodhi në orët e mbrëmjes së të enjtes 5 Janar 2017
LAJMI I MËHERSHËM
Ndonse viti i ri 2017 tashmë ka ardhur, festa më e kompletuar pritet të ndodh të premten 6 Janar 2017 ku në shërbimet sinoptike parashikohet prani e rreshjeve të borës në Skrapar. Thuajse gjatë gjithë ditës së premte, shërbimet satelitore meteorologjike parashikojnë grinë tipike të qiellit me rreshje bore. Parashikimi me një probalitet 70% nga sot 2 janar 2017 parasheh në Çorovodë temperatura nga - 3 deri në - 14 gradë (si do të ndihen), ndërsa gjatë mbrëmjes së të premtes temperatura mund të arrij deri në - 19 gradë. Sipas Corovoda Online era do të jetë më e ndjeshme gjatë çdo ore të ditës me shpejtësi deri në 6 metër për sekondë. Gjatë së premtes 6 Janar 2017 si total ditor rreshjet në formë bore do të bien në sasinë e afro 4.7 cm. Në pritje nëse do të ndodh kështu të premten e dedikuar për më të vegjlit që festat e fundvitit i presin më të bukura me rreshje bore. Kujtojmë se nga e marta në pasdite e deri të enjten rreshje shiu do jenë prezente në Çorovodë. Rikujtojmë se probabiliteti i këtij parashikimi është 70%. Na ndiqni edhe në Facebook Corovoda Online
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA