• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Pa duartlartë - Skrapari dorëzon armët. Dorëzimi vullnetar vijon deri në 30 Prill

Banorët e Skraparit dorëzojnë vullnetarisht 25 armë zjarri, 11 500 fishekë dhe 38 granata. Kështu u bë e ditur më herët në një njfotim për media. Iniciativa Shqipëria pa Armë e Policisë së Shtetit po shtrihet në shumë zona të Shqipërisë me qëllimin e grumbullimit të armëve dhe municioneve. Policia e Shtetit bën thirrje dhe thekson se afati përfundimtar i dorëzimit vullnetar të armëve është data 30 e muajit Prill 2017. Në këtë kuadër edhe një herë iu bën thirrje të gjithë atyre që disponojnë armë pa leje, t'i dorëzojnë ato brenda datës 30 Prill.


Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA