• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Kronikë - Skrapar - Java e fundit e Marsit 2017 - Vjedhje me dhunë dhe Plagosje

Gjatë kësaj jave që lamë pas Skrapari në rregjistrimet e policisë së shtetit në mes datat 25 dhe 27 Mars 2017 u përmend në dy ngjarje sipas raporteve zyrtare.
Ngjarja e parë iu referua një të dhëne të Komisariatit të Policisë Kurbin, ku sipas informacionit në 25 Mars 2017 ndërsa ishte duke shkuar në vendin e quajtur Kisha e Laçit, ku kryhet një ritual fetar një 49 vjeçareje nga Skrapari me Inicial emri S. iu vodh me dhunë nga një person i paidentifikuar një varëse flori të cilën 49 vjeçarja e mbante në qafë. Vepra bie ndesh me nenin 134 të Kodit Penal dhe sipas Policisë Kurbin po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.
Një ngjarje e dytë na çon në lokalitetin e quajtur Zaloshnje, Skrapar ku në 26 Mars 2017 një 41 vjeçar u arrestua në flagrancë kjo pasi një ditë më parë 25 Mars 2017 përmes mjeteve të forta goditi një 50 vjeçar edhe ky banues në Zaloshnje. Sipas policisë 50 vjeçari u çua për përkujdesje mjeksore në shërbimin spitalor. Ngjarja u trajtua nga Seksioni i Krimeve kundër Personit nga Drejtoria e Policisë së Qarkut Berat.
Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA