• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Skrapar - Ish-Ministri Beqaj i "bashkohet" PDIU por për... Rafting në Kanionet e Osumit Beqaj dhe Doda në një "varkë" FOTO


Një ditë më parë 9 Prill 2017 deputetja e PDIU Mesila Doda si dhe bashkëshorti i saj Enkel Demi ishin "vizitorët special" të Albanian Rafting Group në Skrapar. Një përshkrim i bërë mespërmes kanionit të Osumit, çuditërisht pozicionoi "djathtas" ish - ministrin e shëndetësisë Ilir Beqja dhe "majtas" deputeten e PDIU Doda. Nën metaforën e kaheve, mes një situate aleancash dhe pritshmërish zgjedhore i referohemi qëndrimit në kahet e gomoneve të Albanian Rafting Group. Mesila Doda u shfaq në disa imazhe të shpërndara në një rrjet social ( Zamo Rafting në FB) e qeshur nën mrekullinë shqiptare të natyrës. Shohim disa imazhe aleanca e re që Kanionet thurojnë.
Imazhe Krediti: Zamo Spathara

Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA