• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapar - Ish-Ministri Beqaj i "bashkohet" PDIU por për... Rafting në Kanionet e Osumit Beqaj dhe Doda në një "varkë" FOTO


Një ditë më parë 9 Prill 2017 deputetja e PDIU Mesila Doda si dhe bashkëshorti i saj Enkel Demi ishin "vizitorët special" të Albanian Rafting Group në Skrapar. Një përshkrim i bërë mespërmes kanionit të Osumit, çuditërisht pozicionoi "djathtas" ish - ministrin e shëndetësisë Ilir Beqja dhe "majtas" deputeten e PDIU Doda. Nën metaforën e kaheve, mes një situate aleancash dhe pritshmërish zgjedhore i referohemi qëndrimit në kahet e gomoneve të Albanian Rafting Group. Mesila Doda u shfaq në disa imazhe të shpërndara në një rrjet social ( Zamo Rafting në FB) e qeshur nën mrekullinë shqiptare të natyrës. Shohim disa imazhe aleanca e re që Kanionet thurojnë.
Imazhe Krediti: Zamo Spathara

Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA