• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Luani

Parashikimi për muajin Shtator për të lindurit mes datave 23 korrik - 22 gusht nën shenjën e Luanit

Thuajse në çdo rast do shfaqeni me ndjenja dhe embësi sidomos me partnerin. Erosi do jetë i lartë gjatë gjithë muajit por ju nevojitet romantikja. Ata që kanë lind mes 7 dhe 14 gushtit Mund të kenë raste fatlume, darka ftesa apo ceremoni të një fejese apo martese ku mund të jenë të ftuar.Tek shëndeti këshillohet thjesht mos jeni shumë presionues apo nxitës tek të tjerët, se pastaj "ju i bëni harram" nga inati juaj. Kryesisht duket mirë situata me shëndetin mbase diçka me peshën e trupit duhet ta keni parasysh se ajo nuk flet por rri me ju. Tek veshja, Xhaketa me T Shirt poshte janë ideale për ju kete muaj. Ngjyra e muajit per ju është Portokallia.Nëse do ketë surpriza në fushën e punës ato mund të vijnë nga fundi i muajit. Gjatë muajit do keni disa probleme renditje dëshirash apo ofertash e kërkesash. Po më shumë duket se ju nuk doni të rregulloni veten tuaj por të tjerët. Dhe minuset duhet ti prisni. Mos rrini me ata që rrini çdo ditë. Gjetje të reja, shoqëri të reja dhe vetëm kështu surprizat mund të vijnë.Tek paraja ky muaj mund t'ju shfaq dëshirën per ndonje blerje e tipit kujdes vetjak, kremra parfume, etj apo edhe tek teknologjia apo blerje pajisje elektronike. Nuk dukeni keq me paratë, jeni mirë deri tani.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA