BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Greqi - Arrestohet një 31 vjeçar nga Shqipëria - I'u gjetën 268 Monedha Flori

Posted on Sunday, October 22, 2017 and filed under , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Sipas policisë greke të enjten 19 tetor 2017 në mbrëmje në rajonin e Konicës, një shtetas shqipëtar u arrestua pasi iu konfiskuan 268 monedha flori. 31 vjeçari shqipëtar u arrestua nga policia kufitare për shkelje të ligjit mbi pasuritë arkeologjike. 265 monedha flori i përkisnin periudhës otomane, 2 dukatë ishin të shekullit të 18të dhe një monedhë e Charlie të Katërt që datonte në 1808.

0 Responses for “ Greqi - Arrestohet një 31 vjeçar nga Shqipëria - I'u gjetën 268 Monedha Flori ”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social