• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Gjerbës, Skrapar - Sipas Policisë, vjedhja ka ndodhur natën e 27 dhjetorit 2017 - Jo vetëm Dija por edhe pajisjet "merren" nga shkolla

Pamje nga Skrapari i Lartësive - Arkiv 2017
Një ngjarje është rregjistruar ditën e djeshme, 27 Dhjetor 2017 në Gjerbës, një lokalitet administrativ i Skraparit. Sipas Policisë, në një njoftim zyrtar për shtyp, më datën 27.12.2017, gjatë natës, në fshatin Gjerbës pranë shkollës 9- vjeçare është rregjistruar një vjedhje ku person/a të paidentifikuar kanë vjedhur disa pajisje elektronike. 1 laptop, 1 kompjuter dhe 1 projektor thuhet në njoftimin që Corovoda Online referon nga burime zyrtare kanë qënë fokus i veprës penale të vjedhjes, vepër kjo që bie ndesh me Nenin 134 të Kodit Penal. Sipas Policisë po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Përfundon njoftimi.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA