• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Çorovodë - Një vjedhje rregjistrohet në një lokal të premten 20 Prill 2018

Në Çorovodë, një vjedhje u rregjistrua të premten më datë 20.04.2018. Një shumë e vogël lekësh dhe një televizor u vodhën. Sipas policisë, në një komunikim zyrtar të saj gjatë natës, në Çorovodë, kanë vjedhur lokalin e shtetasit G.LL vjeç 53 banues në Çorovodë, ku kanë marrë një televizor . Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA