• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Çorovodë - Një vjedhje rregjistrohet në një lokal të premten 20 Prill 2018

Në Çorovodë, një vjedhje u rregjistrua të premten më datë 20.04.2018. Një shumë e vogël lekësh dhe një televizor u vodhën. Sipas policisë, në një komunikim zyrtar të saj gjatë natës, në Çorovodë, kanë vjedhur lokalin e shtetasit G.LL vjeç 53 banues në Çorovodë, ku kanë marrë një televizor . Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA