BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Çorovodë - Një vjedhje rregjistrohet në një lokal të premten 20 Prill 2018

Posted on Sunday, April 22, 2018 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Në Çorovodë, një vjedhje u rregjistrua të premten më datë 20.04.2018. Një shumë e vogël lekësh dhe një televizor u vodhën. Sipas policisë, në një komunikim zyrtar të saj gjatë natës, në Çorovodë, kanë vjedhur lokalin e shtetasit G.LL vjeç 53 banues në Çorovodë, ku kanë marrë një televizor . Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat.
©Corovoda Online

0 Responses for “ Çorovodë - Një vjedhje rregjistrohet në një lokal të premten 20 Prill 2018”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social