BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Programi Kombëtar i Praktikave të Punës fton profesionistët e rinj nga 21 - 26 vjeç për aplikime deri në 28 shkurt 2019

Posted on Friday, February 01, 2019 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site


Deri në 28 shkurt 2019 në adresarin elektronik http://praktika.arsimi.gov.al çdo i ri nga 21 - 26 vjeç me arsimin e nivelit bachelor do të ketë mundësi të aplikoj për rreth 2 000 praktika punësimi të krijuara në afro 170 institucione të ndryshme qëndrore, varësie apo edhe bashki. Edhe Bashkia Skrapar i është afruar kësaj nisme dhe inkurajon të gjithë të rinjtë të aplikojnë deri në 28 shkurt 2019. Aplikimi është i shpejtë dhe i shkurtër në kohe. Ky program mbështetet nga Kryeministria, Ministria e Arsimit dhe Sportit, Departamenti i Administratës Publike dhe UNDP.

0 Responses for “ Programi Kombëtar i Praktikave të Punës fton profesionistët e rinj nga 21 - 26 vjeç për aplikime deri në 28 shkurt 2019”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social