• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Tepelena "rreh" Skraparin me 11 metërsh - Takimi u mbyll me 1-0 / VIDEO GOL

Ekipi i Skraparit u mund dje me rezultatin e ngushtë 1:0 që shkoi në favor të Tepelenës. Ndeshja në të 91-ën minutë do ta linte Skraparin me 10 lojtarë pas ndëshkimit me karton të kuq të fanelës sonë Nr.5 Haxhiu. Goli i vetëm i takimit u shënua në minutën e 11të të pjesës së parë përmes një goditjeje nga pika e 11 metërshit nga lojtari i Tepelenës Xhafa. Në përfundim të javës edhe Skrapari edhe Tepelena ndodhen me pikë të barabarta 20 pikë reciprokisht në vendin e 8 Skrapari dhe të 9 Tepelena.  Video jep momentin e shkurtër të Golit / Video Kredit A.K.

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA