BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Tepelena "rreh" Skraparin me 11 metërsh - Takimi u mbyll me 1-0 / VIDEO GOL

Posted on Monday, March 25, 2019 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Ekipi i Skraparit u mund dje me rezultatin e ngushtë 1:0 që shkoi në favor të Tepelenës. Ndeshja në të 91-ën minutë do ta linte Skraparin me 10 lojtarë pas ndëshkimit me karton të kuq të fanelës sonë Nr.5 Haxhiu. Goli i vetëm i takimit u shënua në minutën e 11të të pjesës së parë përmes një goditjeje nga pika e 11 metërshit nga lojtari i Tepelenës Xhafa. Në përfundim të javës edhe Skrapari edhe Tepelena ndodhen me pikë të barabarta 20 pikë reciprokisht në vendin e 8 Skrapari dhe të 9 Tepelena.  Video jep momentin e shkurtër të Golit / Video Kredit A.K.

©Corovoda Online

0 Responses for “ Tepelena "rreh" Skraparin me 11 metërsh - Takimi u mbyll me 1-0 / VIDEO GOL”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social