Kotelja e vogel braktiset sepse ... I ngjante Hitlerit Ja imazhi **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Kotelja e vogel braktiset sepse ... I ngjante Hitlerit Ja imazhi

Fatjon Kaloci
29.7.11
Dhe jo me kot i vune emrin Kitler. Keshtu sipas Daily Telegraph nje kotele prej vetem 6 muajshe qe eshte e shkreta u braktis per nje arsye vertet te cuditshme. Ajo u gjend e braktisur prane nje porti ne Kempston te Britanise se Madhe. Macja dukshem ne fakt i ngjan sikunder ju mund ta shihni Nazistit Adolf Hitler madje gazeta specifikon se per kete arsye ajo eshte braktisur. Asaj ju vu emri Kitler, nje emer i ndermjetem mes Kitten (qe britaniket i thone koteleve) dhe Hitler duke dhene si rezultat emrin Kitler. Macja e vogel u mor nga nje qender perkujdesje per kafshet dhe tani do te jetoj ne Wood Green, nje lokalitet prane Godmanchester. Oops Ky eshte lajmi i rralle ne skrapari.net Portali me interaktiv lokal.