• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

KKRT paralajmerim per televizionin kabllor qe operon ne Corovode Deklarata e KKRT

Sikunder ju kemi njoftuar permes postimeve te djeshme ne rrjetin social ne Facebook, KKRT ne nje njoftim per shtyp ne pas mbledhjen e dates 27 Korrik 2012 gjate shqyrtimit te dokumentacioneve ka dale ne nje komunikim ku nder vendimet e tjera te marra ne mes te 5 televizioneve kabllore jepet sanksion me paralajmerim edhe per Tv Kabllor Ani. Zyrtarisht kabllori televiziv i vetem qe operon ne Corovode njihet me emrin Ani kjo ne dokumentacione. Tv Kabllor ne Corovode eshte i vetmi qe operon ne treg, kjo pasi sistemi dixhital tokesor nuk mbulohet nga asnje prej te pakten 2 kompanive televizive qe ofrojne paketa. Ne mes te paketes televizive qe u ofrohet abonenteve ne Corovode mes 23 kanaleve ndodhet edhe nje kanal kryesisht vetem me video dhe jo trasmetime live qe quhet Corovoda Tv. I plote njoftimi per shtyp i 5 diteve me pare jepet duke klikuar ketu.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA